...

  12 листопада на базі Погребищенського медичного фахового коледжу відбулось засідання Обласного методичного об’єднання викладачів іноземних мов коледжів та технікумів Вінницької області. "Учитель не може працювати на одиниці, а тому він повинен піклуватись про те, щоб учителі збирались разом і обговорювали ті завдання, які повинні провадити в життя, а також способи виконання цих завдань" С. Т. Шацький

  На початку засідання тепло і щиро привітали усіх 70 учасників з 27 навчальних закладів методист Ради директорів Леся Володимирівна Моторна та господарі зібрання, директор Олександр Федорович Гаврилюк.

  На високому науково-методичному рівні були представлені доповіді щодо організації дистанційного навчання іноземних мов. Викладачі Марценюк О. Г., Мурлик В. В, Губар Л. В, Рибіцька І. Г., Катрук-Малицька Л. М. поділились новими рішеннями та підходами у навчанні. Надзвичайно цікавою була презентація методичної розробки викладача Крисак Л. В., яка із радістю поділилась своїм досвідом та напрацюваннями.

  Педагогічний досвід викладачів Нечаєвої І. В., Побірської І. В. та Білоус В. І. викликав глибокий інтерес в усіх учасників, які побажали авторам успіхів та наснаги у реалізації своїх ідей. З актуальним та практичним матеріалом виступила Хорошун Л. В., поділившись своїм досвідом у роботі зі студентами-правовиками.

  Засідання ОМО викладачів іноземних мов, яке відбувалось на дистанційній платформі Google Meet, пройшло у теплій, доброзичливій, невимушеній атмосфері. Було й жваве обговорення, і слушні пропозиції, в той же час рівень зустрічі був високо-інтелектуальним, науковим та сучасним. Усі колеги покинули зустріч з новими ідеями та бажанням їх якнайшвидше впроваджувати.

  Дякуємо організаторам та учасникам! Бажаємо усім міцного здоров'я, наснаги та нехай душа наповнити я теплом, спокоєм та надією!

  Ще->

  Марценюк О.Г., голова ОМО викладачів іноземних мов коледжів та технікумів Вінницької області, кандидат педагогічних наук, доцент КЗВО "Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж"