...

  «Ми з України» - саме так назвали свою відкриту виховну годину студенти випускної групи Ф-41 (куратор Людмила Григорівна Ліло). Натхненно і душевно студенти донесли до аудиторії свої аргументи стосовно того, чому вони пишаються своєю нацією і чому бачать своє майбутнє лише тут, в рідному краї, на рідній землі.

  Вони засуджують тих, хто проявляє неповагу до рідної країни і прославляють свій народ – хазяйновитий, винахідливий, безстрашний і незламний. Наша юнь прекрасно усвідомлює ціну майбутнього, яку зараз платить наша країна, і уклінно вдячна кожному, хто тримає оборону на своєму місці, на своєму фронті під незламним захистом ЗСУ.

  Студенти впевнені, що кожен має поставити себе на місце тих хоробрих воїнів, які ціною свого життя захищають нашу землю від окупантів, і дати собі відповідь на запитання: чи зміг би я? Вони переконані, що не обов’язково брати до рук зброю. Захисниками є всі, хто зміцнює нашу державу.

  Волонтери, які намагаються забезпечити наших воїнів і постраждалих цивільних громадян усім необхідним. Дипломати, які домовляються про постачання зброї. Ті, хто намагається повернути наших полонених. Ті, хто працює для зміцнення нашої економіки. Ті, хто повертає світло в наші домівки. Ті, хто витягає поранених з того світу. Всі, хто своєю працею, помислами і справами забезпечує щасливе майбутнє України.