...

  Наближаємо перемогу разом!

  6 квітня в актовому залі Погребищенського медичного фахового коледжу відбувся благодійний концерт на підтримку ЗСУ «Повертайся живим!».

  В заході взяли участь вокальні та танцювальні ансамблі академічних груп коледжу, гурти художньої самодіяльності «Зорепад», «Рось», «Нежонаті», окремі вокалісти. Дуже вдячні, що підтримали нашу ініціативу і порадували глядачів талантами, нашій випускниці, нині учасниці місцевого гурту «Ре-мікс» Ірині Шевчук та маленьким патріотам Олександру Шевчуку, Владиславі Чернюк та В’ячеславу Кропивницькому.

  На наше запрошення відвідати концерт відгукнулись керівники територіальної громади, лікарні, навчальних закладів, працівники різних державних структур м.Погребище, бійці місцевої бригади ТРО, містяни, ну і, звісно, студенти та працівники коледжу. Впродовж концерту вдалося зібрати 14593 гривні і це вкотре довело небайдужість наших громадян до потреб української армії в період війни.

  На ці кошти напередодні великодніх свят було закуплено імбир та лимони, а місцеві пасічники відгукнулись на запит і надали безкоштовно мед, за що їм окрема подяка, які студенти переробили у вітамінну суміш (минулого разу вона отримала схвальні відгуки наших захисників). Загалом, її вийшло близько 80 кг. На кошти, що залишились, було придбано 25 банок розчинної кави, 16 кг печива та 14 кг цукерок. Всі ці смаколики ми передали О.Л. Колотуцькому для доправки нашим бійцям.

  Маємо надію, що наші гостинці порадували хлопців на їх позиціях. Дякуємо ЗСУ за мужність і стійкість, а всім, хто долучився до нашої доброї справи, за підтримку. СЛАВА УКРАЇНІ!