...

  Щороку у кінці квітня в нашому навчальному закладі відбувається науково-практична студентська конференція, де підбиваються підсумки роботи предметних гуртків коледжу. Отож, викладачі та студенти Погребищенського медичного фахового коледжу сьогодні зібрались в актовому залі, де заслухали доповіді гуртківців з тезами їх науково-дослідницьких робіт та оглянути студентську технічну творчість.

  У вітальному слові директор коледжу О.Ф.Гаврилюк зазначив, що цей день можна сміливо назвати Днем науки, адже, беручи активну участь у таких заходах, наші студенти роблять перші кроки до здійснення визначних наукових відкриттів. Можливо, для когось це стане поштовхом продовжувати кращі традиції нашої медицини та зробити внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров’я.

  Загалом, було презентовано близько 20 доповідей на різні теми, залежно від загального спрямування гуртків, наприклад, «Вплив лікувальної та декоративної косметики на шкіру у підлітковому віці» (психологічний гурток), «Поезія у час війни» (літературна студія «Вітрила»), «Фейкова інформація як метод розбалансування медіаосвіти (гурток інформатики), «Створення моделі електромобіля на сонячній батареї» (гурток фізики), «Дослідження хімічного складу рідини для електронних сигарет та їх вплив на організм людини» (гурток хімії), «Вода – невідоме про знайоме» (гурток екології), «Алкоголізм: загроза здоров’ю та безпеці суспільства» (гурток охорони праці та безпеки життєдіяльності), «Дослідження стану здоров’я студентів спеціальної медичної групи із захворюванням на вегето-судинну дистонію» (гурток терапії), «Ускладнення виразкової хвороби шлунку та дванадцятипалої кишки» (гурток хірургії), «Вплив ботулотоксину на організм людини» (гурток інфектології) та інші. Автори досліджень мали змогу не лише похвалитись своїми напрацюваннями, продемонструвати свої навички подачі матеріалу, а й перейняти певний досвід колег, обмінялись ідеями.

  Зрештою, можна відзначити, що захід виявився цікавим, змістовним та корисним як для учасників, так і для слухачів.