...

  Кінець січня у Погребищенському медичному коледжі ознаменувався яскравою подією, сповненою урочистої радості, великих мрій і сподівань, рішучих поглядів у майбутнє та присмаку гіркоти прощання. Відбувся 47 випуск студентів відділення «Акушерська справа».

  Традиційно, наших випускників вітали директор коледжу О.Ф.Гаврилюк, голова державної кваліфікаційної комісії Н.Л.Коваленко, заступник директора з навчальної роботи В.В.Щур, куратор випускної групи П.П.Климчук, мама випускниці Ю.Качанюк, студенти молодших курсів. В свою чергу, від випускників пролунали теплі слова вдячності на адресу адміністрації та педагогічного колективу коледжу.

  За активну участь у громадському житті коледжу та студентському самоврядуванні, значні досягнення в спорті та художній самодіяльності випускники були нагороджені грамотами. Батьки, діти яких протягом двох з половиною років особливо сумлінно ставились до навчання та життя коледжу, отримали листи-подяки.

  На завершення свята наші випускники проголосили урочисту обіцянку та заспівали прощальну пісню. Маємо надію, що кожен, хто сьогодні диплом, виправдає надії своїх наставників-викладачів та гордо нестиме звання випускника Погребищенського медичного коледжу. Дорогі наші випускники! Бажаємо вам творчого натхнення та реалізації у сфері, яку ви обрали! В добру путь!