...

  Сьогодні в Погребищенському медичному фаховому коледжі відбувся День відкритих дверей.

  Цей захід проводиться з метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів із життям, спеціальностями та матеріально-технічною базою навчального закладу.

  В офіційній частині зустрічі директор О.Ф. Гаврилюк та голова ц/к природничих дисциплін О.Ю. Погоріла розповіли про коледж, його історію, переваги професії, здобутки, навчання та науково-дослідницьку діяльність студентів. Учасники гуртків художньої самодіяльності презентували на огляд свої таланти, а члени предметних гуртків – виставку технічної творчості.

  Вичерпну інформацію про умови вступу до коледжу гостям надала відповідальна за роботу з Єдиною базою державної електронної бази з питань освіти Л.М. Калінчук.

  Під час екскурсії аудиторіями коледжу абітурієнти взяли участь у цікавих майстер-класах, поспілкуватися з викладачами та студентами, отримати від фахівців відповіді на хвилюючі питання.

  Надіємось, щирий прийом та доброзичливе ставлення згуртованого колективу Погребищенського медичного коледжу справили позитивне враження на абітурієнтів та їх батьків і скоро вони повернуться сюди вже у статусі студентів.