...

  Вчора на базі Погребищенського медичного фахового коледжу відбувся семінар завідувачів відділеннями ЗФПО Вінницької області «Модернізація та удосконалення компетентностей завідувачів відділеннями для ефективної організації освітнього процесу» в online форматі.

  Засідання відкрили методист Ради директорів ЗФПО Вінницької області Моторна Л.В. та голова обласного методичного об'єднання завідувачів відділеннями Федчишина Т. Л. Завідувач відділення «Сестринська справа та Лікувальна справа».

  Погребищенського медичного фахового коледжу Костран О.Я. доповіла про застосування сучасних методів управління освітнім процесом на відділенні. Дудник Л.В., завідувач відділення харчових технологій та сфери послуг ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ», говорила про опанування основами менеджменту та маркетингу на ринку освітніх послуг для вдосконалення роботи завідувачів відділеннями закладів фахової передвищої освіти. Щербатюк В.Б., завідувач автомобільно-механічного відділення ВСП «Барський коледж транспорту та будівництва НТУ», познайомив присутніх із сучасними трендами створення електронного освітнього контенту.

  Про стратегію освітньої діяльності медичного коледжу, спрямована на підвищення якості підготовки медичних фахівців, інтеграцію медичної освіти та інших галузей науки розповів Панасюк М. П., завідувач акушерським відділенням Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д. К. Заболотного. Присутні на засіданні фахівці ділились досвідом організації навчального процесу у власних навчальних закладів в умовах воєнного стану, обговорювали нагальні проблеми, з якими зіткнулись у цей нелегкий для всієї країни час. Підсумки роботи підбила голова ОМО. Засідання пройшло у творчій атмосфері, а його учасники отримали корисну інформацію та рекомендації з питань, що обговорювались.