...

  Вічний як правда!

  Тарас Шевченко… Його називають нашим пророком і символом, Великим Кобзарем і українським генієм. Сьогодні, в день народження людини, яку знає і любить світ і яка любила свій народ, і зробила все можливе для того, щоб ми утвердилися як велика сильна нація, в Погребищенському медичному фаховому коледжі відбулась літературно-музична композиція «Вічний як правда», присвячена творчості Т.Г. Шевченка.

  Дуже тішить той факт, що наша юнь із захопленням говорить про нього - кріпака і академіка, людину з надлюдськими обдаруваннями і надлюдською силою, знає і шанує його невмирущі твори, адже в них вся Україна, в них правда і відвертість, в них сила, яка підіймала дух, загартовувала, відроджувала українців в усі часи і продовжує робити це зараз.

  Студенти натхненно декламують його поезію, з радістю виконують пісні на його вірші, танцюють танці під акомпонемент його творів. Програму заходу вдало доповнили наші талановиті земляки, працівники центру культури та дозвілля Погребищенської міської ради, І.Островська та М.Творцов.

  Початок заходу було затримано через повітряну тривогу, та, гадаю, ніхто з глядачів не пошкодував, що дочекався такого чудового, атмосферного заходу. Адже Тарас Шевченко - більше, ніж просто українець, він - геній, державний діяч і громадянин світу, який цілком заслуговує на почесті, якими оточується.

  З днем народження нашого Тараса, Україно!